W końcu poszedłem do mojego pierwszego Estate Sale i odkryłem, że to na pewno nie będzie mój ostatni

Pomimo posiadania domu wypełnionego rzeczami z wyprzedaży i antykami, nigdy nie czułam się komfortowo przekopując się przez czyjeś rzeczy. Estate sales wydawało się poza limitem dla wszystkich, ale elitarna grupa stałych bywalców, tych, którzy scout się najlepsze sprzedaże z wyprzedzeniem, wziąć dni wolne w tygodniu, aby pokazać się wcześnie, wiem tylko, jak targować się o najlepsze ceny, i pochwalić się domy pełne używane skarby z bogatych i bogatszych. I, pomyślałem, nie było to rodzaj morbid przesiać przez czyjeś rzeczy, wiedząc, sprzedaż była otwarta prawdopodobnie dlatego, że niedawno zmarł?

Jak bardzo się myliłam. Wszystko zmieniło się wraz z zaproszeniem w ostatniej chwili od przyjaciółki. Wybierała się na wyprzedaż nieruchomości w Bethesda, MD. Wdowa po zmarłym pisarzu i autorze przemówień prezydenckich, Williamie Safire, niedawno postanowiła zmniejszyć metraż, a dom z pewnością będzie pełen politycznych znalezisk, stylu z połowy ubiegłego wieku i waszyngtońskich pamiątek. Mając u boku partnera w zbrodni, poczułam, że jest to odpowiednia okazja, aby wkroczyć na scenę wyprzedaży nieruchomości.

I, z partnerem w zbrodni u mojego boku, czułem, że to jest dokładnie odpowiednia okazja, aby zanurzyć się w scenie sprzedaży nieruchomości.

Britt Design Studio

Spotkałem się z moim przyjacielem tam o 11 rano w niedzielę i linia już uformowała się na zewnątrz. To jest pierwsza lekcja, której się nauczyłem: linie są powszechne na sprzedaży nieruchomości wielkich nazwisk, a oni stali się jeszcze bardziej powszechne podczas pandemii, kiedy obłożenie jest prawdopodobnie ograniczone wewnątrz domu. Bądź przygotowany, aby czekać, jeśli idziesz do sprzedaży nieruchomości, która ma obietnicę niesamowitych znalezisk.

Zapytałem mojego przyjaciela, jak ona dowiedziała się o sprzedaży. Zobaczyła znak podczas biegu sprawunków i postanowiła to sprawdzić. Szybki postój w pierwszym dniu doprowadził ją do powrotu w niedzielę, ze mną w ręku. Znak drogowy jest zawsze dobry zakład, ale teraz, że jestem haczykiem, znajdziesz mnie perusing estatesales.net i notatki na następnej dużej sprzedaży.

Jeśli chodzi o czas, jeśli chcesz pierwszy pick lub jeśli masz oko na konkretnej pozycji wysokiej wartości, a następnie będziesz chciał iść na bardzo pierwszy dzień. Jednakże, jeśli jesteś po prostu przeglądanie, a następnie udając się na ostatni dzień sprzedaży nieruchomości, często niedziela, może przyjść z istotnych korzyści. Podszedłem do drzwi wejściowych w ten niedzielny poranek i zobaczyłem znak, który mówił do mojego serca kochającego okazje: 50% off. Tak, to oznaczało 50% od cen, jak zaznaczono.

Wspaniała kryształowa karafka za 70 dolarów, z której wyobrażam sobie pana Safire popijającego brandy? Tylko 35 dolarów. Wspaniały szalik Hermèsa za 60 dolarów? $30. Poważnie. Ceny były niewiarygodne i gdybym był trochę bardziej doświadczony w scenie sprzedaży nieruchomości, wiedziałbym, aby zostawić ofertę na nieskazitelnym Wedgwood Florentine zestaw porcelany. Ostatni dzień jest, gdy prawdziwe okazje i targowanie się można znaleźć.

Erin Williamson Design

Ponieważ wciąż jestem nowicjuszem w dziedzinie sprzedaży nieruchomości, poszłam prosto do eksperta, aby dowiedzieć się więcej o wszystkim, czego muszę się jeszcze nauczyć. Rebecca Thistlewaite, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Hunt & Peck Auctions and Estate Sales, podzieliła się ze mną trzema niezbędnymi wskazówkami dla tych, którzy chcą zacząć wypełniać swoje domy zabytkowymi skarbami - i lepiej uwierzcie, że wprowadzę je w życie jak najszybciej.

"Sprzedaż nieruchomości to nie tylko stare i zakurzone domy pełne używanych przedmiotów" - mówi Thistlewaite. "Mogą być skarbami niesamowitego designu i gustu, w których znajdują się niesamowite kolekcje. Naszą ulubioną była zorganizowana przez nas wyprzedaż posiadłości zmarłego lobbysty filmowego Jacka Valenti. Wewnątrz znajdowała się niewiarygodnie zainscenizowana kolekcja sztuki ludowej, wzornictwa, wczesnej Ameryki i efemeryd filmowych/Hollywood."

Te domy są właśnie takie - domy. Tak, jak moja pierwsza wyprzedaż nieruchomości była wypełniona zdjęciami politycznymi i książkami, dom artysty może być wypełniony niesamowitą sztuką lub majątek ambasadora może mieć znaleziska z całego świata. Zrób swoje badania na ludzi, którzy stoją za tych sprzedaży, aby uzyskać pomysł, co można odkryć.

I nie daj się złapać na przestarzały wystrój. Możesz mieć minimalistyczny lub nowoczesny styl, ale to nie znaczy, że nie natkniesz się na jakiś element, którego absolutnie potrzebujesz.

"Użyj swojej wyobraźni, aby pomyśleć o elementach poza ich obecnym zastosowaniem w domu i projektowaniu" - dodaje Thistlewaite. "Antyki mogą wyglądać absolutnie niesamowicie w nowoczesnych i bardzo minimalnych ustawieniach. Kupowanie i projektowanie z antykami lub vintage wnosi element oryginalności do pokoju. Antyki nie zawsze muszą mieć estetykę dusznego i muzealnego salonu twojej babci. Są one przeznaczone do użytku i umieścić w kreatywnych i różnych winiet. Estate sales to świetne miejsca do poszukiwania i kupowania antyków i unikalnych przedmiotów."

Ashley Montgomery Design

Antyki mogą wyglądać absolutnie niesamowicie w nowoczesnych i bardzo minimalnych wnętrzach.

Na koniec, mówi, "Upewnij się, że szukasz dobrze wykonanych kawałków. Henkel Harris i stare Baker and Kittinger były w pewnym momencie na szczycie linii. Nie tylko zachowują one wiele ze swojej wartości, ale ich konstrukcja, design i materiały są najlepsze w swojej klasie."

Odeszłam od mojej pierwszej sprzedaży nieruchomości z zaledwie trzema małymi przedmiotami: wspomnianą wcześniej kryształową karafką i szalikiem Hermèsa, wraz z krawatem Hermèsa, który, nawiasem mówiąc, mój mąż nosił do wywiadu kilka tygodni temu, a ja lubię myśleć, że sukces pana Safire'a przyniósł mu szczęście. Chociaż nie wróciłam do domu z żadnymi antykami czy dziełami sztuki, jestem teraz głęboko w to wciągnięta i możecie mi zagwarantować, że już nigdy nie przejdę obok znaku "Estate Sale This Way".

Najlepsza wskazówka dekoratorska, jakiej kiedykolwiek nauczyłem się od mojej mamy projektantki wnętrz