Zobacz, jak FF 91 firmy Faraday Future odmawia zachowania na scenie

Po miesiącach przekomarzania się, Faraday Future w końcu pokazał światu swój flagowy samochód elektryczny FF 91. Według Faraday, samochód może osiągnąć prędkość 60 mph w 2,39 sekundy, ledwo przebijając Teslę Model S P100D o tytuł "najszybciej przyspieszającego samochodu na świecie", jeśli liczby utrzymają się podczas niezależnych testów. Co więcej, jest on wyposażony w zestaw technologii do samodzielnej jazdy, w tym niezbędne radary i czujniki wymagane do wyciągania autonomicznych wyczynów, takich jak samodzielne parkowanie. Na razie, sztuczki zatrzymać krótki z jazdy do sklepu, ale przypuszczalnie, że funkcjonalność może być dodana z niektórych aktualizacji oprogramowania kiedyś.

Ale kiedy przyszedł do pokazania się, że funkcja autoparkowania, rzeczy nie poszło szczególnie wielki. Możesz obejrzeć ten niezręczny moment, w którym FF 91 po prostu nie chce się zachować w tym klipie z Faraday Future's full stream z wydarzenia w około 1:12:30.

Ten materiał został zaimportowany z YouTube. Możesz być w stanie znaleźć te same treści w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Jest to bolesne do oglądania, ale warto zauważyć, że scena w zatłoczonej hali kongresowej nie jest dość typowy scenariusz, w którym samochód próbuje autoparkować. Mimo to, jest to żenujące potknięcie w wielką noc dla firmy, która śmiało ruszyła z produkcją swojego rzekomego Tesla-killera, zanim jeszcze go pokazała, a potem musiała przerwać budowę, gdy zalegała z płatnościami.

I niezależnie od tego, czy jest to oznaką prawdziwych problemów z autonomicznymi funkcjami samochodu, czy nie, niezręczna wpadka w dniu wielkiego ujawnienia nie oferuje całej masy dowodów sugerujących, że Faraday nauczył się brać kęsy, które są wystarczająco małe, aby je przeżuć.