Wchodząc do tego stylowego domu na Brooklynie można poczuć się jak na tropikalnych wakacjach

Pracując przez całą swoją karierę jako projektantka w Nowym Jorku, Megan Hopp czuła się dobrze przygotowana do podjęcia się zadania przekształcenia brooklyńskiego mieszkania Lindsay Silberman i Matta Stevensa w stylową, a zarazem praktyczną przestrzeń.

"Projektowanie małych przestrzeni idzie w parze z typowym nowojorskim projektowaniem wnętrz" - mówi Hopp. "Zawsze myślę o tym, jak zoptymalizować przestrzeń, stworzyć miejsce do przechowywania i stworzyć przestrzeń, która będzie wygodna, a jednocześnie funkcjonalna".

Para jest założycielami i właścicielami Hotel Lobby Candle, jak również utrzymuje aktywną obecność w mediach społecznościowych. "Ci ludzie mają duże doświadczenie z hotelami i chcieli stworzyć coś w rodzaju ukłonu w stronę swoich ulubionych miejsc i środowisk" - wyjaśnia Hopp, dodając, że zaprojektowała każdy pokój tak, aby odzwierciedlał ukochany hotel lub miejsce podróży pary.

Zawsze myślę o tym, jak zoptymalizować przestrzeń, stworzyć miejsce do przechowywania i stworzyć przestrzeń, która będzie wygodna i funkcjonalna.

Ze względu na profesje pary, przestrzeń musiała pełnić podwójną rolę. "Częścią rozmowy na początku było stworzenie domu, który byłby wygodny, funkcjonalny, ale także stanowiłby tło dla fotografii i tworzenia treści" - dodaje Hopp.

Zapraszamy na wycieczkę po przyjaznej przestrzeni Williamsburga, która jest ukłonem w stronę bardziej słonecznych miejsc i jest pełna radosnych wzorów i odcieni.

"Jednym z powodów, dla których byłam podekscytowana współpracą z Lindsay, jest fakt, że jeden rzut oka na jej Instagram daje bardzo wyraźne poczucie jej estetyki" - mówi Hopp. "Jest kolorowa, żywa, tropikalna i pełna kaprysów".

Inspiracja dla pokoju dziennego? Hotel Edition w Miami Beach. Hopp dążyła do zaprojektowania przestrzeni o tematyce podróżniczej, nie będąc przy tym zbyt dosłowną.

"Zawsze naszym celem jest wprowadzenie do przestrzeni osobowości klienta", wyjaśnia Hopp. "Tak więc, wylądowaliśmy na projektach, które przypominały te miejsca, ale nadal były oryginalne i unikalne dla gustów i potrzeb klientów".

Telewizor Samsung Frame TV podwaja się jako wesoła grafika nad kredensem, a salon jest ulubioną przestrzenią Silbermana w mieszkaniu: Salon jest ulubioną przestrzenią Silberman: "To bardzo szykowne miejsce, które przypomina mi eleganckie hotelowe lobby" - mówi.

Druga sypialnia, która jest połączeniem biura i pokoju gościnnego, służy wielu celom. "Chcieliśmy również, aby ten pokój był naprawdę atrakcyjny, jeśli chodzi o 'Instagramable background'", wyjaśnia Hopp.

Przykuwająca uwagę różowo-zielona tapeta w liście bananowca została wybrana, aby przywołać wspomnienia z hotelu Beverly Hills.

Jest kolorowa, żywa, tropikalna i pełna fantazji.

Para w dużej mierze urządziła swoją przestrzeń od podstaw, ale Hopp wykorzystała w projekcie istniejące lustro bez ramy.

"Pomyślałam, że jego przesadzony kształt będzie dobrze współgrał z bardzo zabawną naturą tapety w palmy Pacifico i neonu" - mówi.

Świecący neon wita gości we wspólnym pokoju gościnnym i biurze.

"Biuro jest swego rodzaju fizyczną manifestacją marki Lindsay i bardzo podoba mi się to, jak przestrzeń ta współgra z innymi treściami, które tworzyła i nadal tworzy" - mówi Hopp. "Użyliśmy wielu dużych i małych elementów od Jonathana Adlera, jednego z moich ulubionych sprzedawców, co zawsze jest gratką".

Główna sypialnia pary została zaprojektowana tak, aby odzwierciedlała ich podróże do Tulum.

"Nauczyłam się tak wiele na temat mieszania faktur i materiałów, jak bawić się proporcjami i jak efektywnie wykorzystać małą przestrzeń" - mówi Silberman o swoim doświadczeniu współpracy z projektantką. "Megan zdecydowanie podniosła moją estetykę i oko do projektowania".

"Myślę, że nasz dom mówi, że jesteśmy parą, która kocha podróżować, parą, która lubi klasyczny, neutralny design, a jednocześnie nie boimy się trochę bawić" - kontynuuje Silberman.

Oversize'owe złote wisiorki Tom Dixon błyszczą w kuchni, a szykowne neutrale ładnie komponują się z mosiężnymi akcentami w kuchni i przedpokoju.

Ten dom wakacyjny w Palmetto Bluff uosabia spokój