Dekorowanie pudełkami na cienie błyskawicznie uaktualni Twoją galerię ścian

Wyrażenie "shadow box" może kojarzyć Ci się z wystawianiem kolekcji z dzieciństwa lub pokazywaniem pamiątek, ale uwierz mi, ramki shadow box mogą wyglądać super stylowo również na ścianie galerii.

Ostatnio zamówiłam na Amazonie zestaw niedrogich ramek shadow box i nie mogłam być bardziej zachwycona tym, jak wyglądają w mojej przestrzeni. Byłam początkowo zainspirowana do zakupu tego zestawu po tym, jak kupiłam sobie małe oryginalne dzieło sztuki od Kayce Hughes. Bardzo chciałam, aby zamówiony przeze mnie miękki niebieski obrazek znalazł się w ramie, ale nie chciałam wydawać fortuny na nic niestandardowego. Umieszczenie go w niewielkiej ramce na cienie z wyrafinowanym lnianym tłem idealnie pasuje do tego projektu. Rama doskonale uzupełnia pozostałe elementy na mojej ścianie i przyciąga wzrok do oszałamiającej, wirującej sztuki.

W przypadku drugiej ramki, poszłam bardziej drogą DIY. Nie mogę się nasycić niczym francuskim, a także uwielbiam znaleziska w stylu vintage, więc często szukam uroczych paryskich artefaktów na Etsy - szklanych naczyń, grafik i tym podobnych. Kiedy natknęłam się na zestaw starych francuskich flashcards, wiedziałam, że będą idealne do wyeksponowania w drugim shadow boxie.

Podczas gdy nie znam zbyt dobrze francuskiego, flashcards oczywiście zawierały również angielskie tłumaczenia, więc mogłam wybrać słowa, które chciałam odpowiednio wyeksponować - nie ma nic gorszego niż oprawienie słowa tylko po to, by zdać sobie sprawę, że oznacza ono coś nieatrakcyjnego. Tutaj możecie zobaczyć, że zdecydowałam się oprawić słowa "to reflect", "to decorate" i "to recognize" - zestaw, który zamówiłam był całkowicie przypadkowy, więc te były najlepsze z całej gromadki.

Podoba mi się, że mój obrazek jest całkowicie unikalny i ma w sobie ten dziwny czynnik, który lubię, gdy chodzi o dzieła sztuki. Nie, historia, która się za nim kryje nie jest niczym super znaczącym, ale gotowy produkt przemawia do mnie i mojej estetyki. Zdecydowanie widzę tworzenie większej ich ilości w przyszłości - zestawy flashcardów są dość łatwe do zdobycia i super przystępne cenowo - i podoba mi się pomysł dawania ich jako prezentów.

Nie jesteś pewna, co jeszcze można umieścić w pudełku na cienie? Jeśli chcesz trochę zejść z utartej ścieżki i pomyśleć o czymś więcej niż typowy bilet/playbill/zaproszenie ślubne, czytaj dalej.

    Bardzo podoba mi się pomysł oprawienia breloczka do kluczy. Widziałam, jak ludzie robią to, aby upamiętnić specjalne hotele lub wycieczki. Spróbuj dodać szpilki do pudełka na cienie. Designerska broszka będzie wyglądała bardzo szykownie, a Ty możesz ją łatwo zdjąć, aby nosić ją na specjalne okazje. Możesz też dodać czarno-biały pasek z budki fotograficznej. Byłby to uroczy prezent dla kogoś ważnego. Możesz również wziąć przykład z tego wpisu na Chairish i oprawić w ramkę torebkę w stylu vintage, której już często nie używasz. A co najlepsze, możesz z łatwością zmieniać to, co chcesz pokazać - shadow box to dzieło sztuki, które nie przestaje dawać.
4 przedmioty do domu, na których nigdy nie przyłapiesz mnie na przepłacaniu