Wejdź do żywego domu Seleny Gomez w Studio City za 2 miliony dolarów

Selena Gomez może mieć dopiero 25 lat, ale już wykonuje poważne ruchy na rynku nieruchomości. Piosenkarka i aktorka ostatnio wystawiła swój dom w Studio City za 2,799 miliona dolarów, po tym jak w maju zeszłego roku kupiła go za 2,249 miliona dolarów, donosi Trulia.

Dom w Kalifornii jest na 3188 stóp kwadratowych, szczycący się czterema sypialniami, czterema łazienkami, przestronnymi pomieszczeniami mieszkalnymi, wymarzoną kuchnią i jadalnią, domową siłownią i rozległym podwórkiem. Odkąd został zbudowany w 1951 roku, dom w tradycyjnym stylu przeszedł gruntowną przebudowę. Zwróć uwagę na francuskie drzwi, wiele kominków i bezczelne dzieła sztuki w całej współczesnej przestrzeni.

Główna sypialnia Gomeza zawiera nie jedną, ale dwie gigantyczne garderoby, wraz z jasną, białą łazienką nadającą się do spa. Na zewnątrz, na podwórku znajdują się wysokie żywopłoty, ogrody, basen, jacuzzi, miejsce do grillowania i patio stworzone do zabawy na świeżym powietrzu. Spójrzcie na tę kolorową kalifornijską posiadłość poniżej.

Krok wewnątrz Ellen DeGeneres's Former $33 Million Beverly Hills Mansion