Klasyczny mebel, którego ostatnio nie mogę się pozbyć

Nie widzimy armoires codziennie, ale nie są one w żaden sposób rzecz przeszłości. Jeśli jesteś na polowaniu na więcej miejsca do przechowywania w dowolnym pomieszczeniu w domu, ale chcesz kawałek, który jest szykowny i ponadczasowy, ten mebel jest dla Ciebie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego dokładnie nie mogę się dość armoire-ten, dostać zakupy.

Zapewniają dużą przestrzeń do przechowywania

Czy ktoś mieszkający w mieszkaniu rzeczywiście czuje, że ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania? Nawet jeśli jesteś na tyle szczęśliwy, aby mieć wiele szaf w swojej jednostce, to jest mało prawdopodobne, że masz luksus układania swoje ubrania, buty i torebki *just tak * kiedy mieszkasz w małej przestrzeni. W przychodzi armoire, który pozwoli szafa oddychać trochę i sprawiają, że łatwiej znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz bez konieczności rzucać wszystkie ubrania na podłogę podczas szykowania się na dzień.

Więc co powinno iść do środka? Używam armoire w mój sypialni trzymać składane rzeczy jak swetry i bluzy, odzież treningowa, i dzienne t-shirty, i ja robi wszystkie różnicy. Górna półka mojej szafy jest o wiele mniej chaotyczna - nie ma już przewracających się stosów swetrów - i odkładanie świeżego prania jest o wiele mniej stresujące teraz, gdy wszystko naprawdę ma swój dom. Jasne, mógłbym zdecydować się na prostą komodę zamiast, ale podoba mi się, jak armoire, że mam zajmuje tak mało poziomej przestrzeni, która jest kluczowa, gdy moja sypialnia również podwaja się jako domowe biuro i domowej siłowni.

Jeśli jesteś fanatykiem torebek, można również rozważyć użycie armoire do wyświetlania wszystkich swoich ulubionych torebek. Ostatnią rzeczą, którą chcesz jest dla tego drogiego tote skończyć na podłodze swojej szafy, ponieważ nie pasuje na przepełnione ponad-the-door haki. Plus, otwierając się armoire być witany z wszystkich swoich ulubionych kawałków będzie Twoja sypialnia czuje się jak elegancki butik, więc to jest win-win!

Wnętrza House 9

Wyglądają bardzo szykownie

Armoires są we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach. Czy wolisz kawałek, który jest elegancki i błyszczący lub jeśli jesteś skłonny iść vintage trasę, istnieje wiele opcji, które będą pasować do Twojego stylu.

Jestem głównym entuzjastą burl drewna, więc byłem zachwycony, kiedy sourced vintage burl armoire za jedyne 250 dolarów za pośrednictwem Facebook Marketplace. Wysoki, cienki kawałek sprawia, że główne oświadczenie w mojej sypialni bez zbyt przytłaczające wzór-wise. Jako bonus, jej trwała drewniana rama oznacza, że jest to doskonałej jakości znalezisko, które będzie trwać.

Zdjęcie: Afro Bohemian Living

Są niewiarygodnie wszechstronne

W żadnym wypadku nie muszą żyć w sypialni - mogą wyglądać oszałamiająco w przestrzeni życiowej, zbyt, a na pewno nie trzeba je stylizować w oparciu o ich przeznaczenie. Dlaczego nie przekształcić armoire w elegancki stojak bar lub media cabinet, jeśli to lepiej pasuje do Twoich potrzeb?

Wykorzystaj szuflady do przechowywania gier planszowych, artykułów rozrywkowych, pościeli i innych rzeczy, które potrzebują domu. Projektanci robią to cały czas, a rezultaty nigdy nie zawodzą.

House 9 Interiors

Musimy porozmawiać o tych 14 niedrogich markach mebli