Jestem zakochana w tym stoliku do drinków za 70 dolarów

W ciągu ostatniego roku w domu nauczyłam się dokładnie, co jest, a co nie jest mi potrzebne, jeśli chodzi o meble, aby mój salon był funkcjonalny. W końcu obecnie naprawdę żyję w tej przestrzeni. Służy mi jako domowe biuro, miejsce wirtualnych happy hours, a często także jako prowizoryczna jadalnia, w której zajadam się jedzeniem na wynos z Netflixem w tle. Jedna rzecz, która znajduje się na szczycie mojej listy, niezależnie od pory dnia? Stolik koktajlowy, który mogę ustawić bezpośrednio obok mojej sofy.

Zdradzę Wam pewien sekret - najlepiej pisze mi się z sofy. Wiem, że to trochę niekonwencjonalne, ale znalazłem system, który mi odpowiada i tylko to się liczy. Zwykle lubię mieć w pobliżu jakiś napój, gdy piszę, ale sięganie do stolika w trakcie rozmyślań nigdy nie jest idealnym rozwiązaniem. Pojawił się stolik koktajlowy: nie, nie trzyma on koktajli tak często, jakbym chciała, ale stanowi idealną powierzchnię dla mojej kawy lub zielonego soku w ciągu dnia pracy.

Pojawił się stolik koktajlowy: nie, nie można na nim przechowywać koktajli tak często, jakbym chciała, ale stanowi idealną powierzchnię dla mojej kawy lub zielonego soku w ciągu dnia pracy.

Kupując stolik koktajlowy, wiedziałam, że zależy mi na czymś przyjaznym dla budżetu - w końcu ten element będzie często używany - neutralnym kolorystycznie, najlepiej czarnym, o prostym, ale uroczym wyglądzie. Wszystkie te kryteria udało mi się spełnić dzięki stolikowi Londonberry Turned Mental Accent Table z Target, który dostępny jest w dwóch rozmiarach: dużym i małym.

Threshold Londonberry Turned Metal Accent Table Black $70 Sklep

W zaledwie 70 dolarów za duży rozmiar, ten stół pasuje do rachunku idealnie. Jest to solidny czarny, który kocham, ale również szczyci się najbardziej uroczą podstawę, która płaci ukłon w stronę mojej miłości do klasycznego stylu.

Zwróć uwagę, że nawet "duży" rozmiar jest wciąż dość filigranowy - ma 14,6 cala średnicy; mały rozmiar jest naprawdę idealny do trzymania jednego drinka i niczego więcej.

To, co również kocham w tym elemencie, to jego lekkość, bez wrażenia, że jest tani lub nietrwały. Często przemieszczam swoje meble, a ten stół doskonale się do tego nadaje, ważąc mniej niż sześć funtów. Dzięki temu jest przyjazny dla dzieci i można go łatwo wynieść na werandę lub patio, co planuję zrobić, gdy pogoda będzie coraz cieplejsza.

Gdy stolik wymaga czyszczenia, wystarczy przetrzeć jego blat środkiem dezynfekującym, a w mgnieniu oka będzie jak nowy. Nie musisz się martwić, że w razie rozlania napoju zniszczysz cenne drewno lub farbę. A jeśli myślisz, że po jakimś czasie zapragniesz nowego wyglądu? Dlaczego nie odmienić go za pomocą kolorowej farby w sprayu - metalowy materiał, z którego jest wykonany, sprawi, że taka zmiana będzie niezwykle łatwa.