Glidden ręcznie wybiera swój 2022 Kolor Roku, który z pewnością ożywi Twój dom

Nie da się ukryć, że kolor zielony jest gorącym towarem w świecie projektowania. Ostatnia ankieta Glidden farby odkrył, że ponad 62% Amerykanów byłby skłonny użyć zielonej farby gdzieś w ich domu, i na szczęście, mają wiele opcji, aby to zrobić. Wyszukiwania online dla zielonej farby również wzrosła 200% w tym roku - i nie bez powodu. Spokojny, uziemiony kolor jest właśnie to, co właściciele domów potrzebowali w czasie, gdy świat był spokojny.

Jak ogłosiła niedawno firma PPG, zieleń jest głównym kolorem wybieranym na rok 2022, a na swój kolor roku wybrała stonowany zielono-szary Olive Sprig. Teraz kolejna marka wskoczyła do pociągu z zielonym kolorem, ponieważ Glidden paint by PPG ogłosiła swój wybór koloru roku 2022: Guacamole.

Dzięki uprzejmości Glidden

Awokado ma silny uścisk na foodies wszędzie, co czyni go ulubioną inspiracją również dla wnętrz. Fascynacja zielenią wykracza daleko poza wybory żywieniowe, ponieważ wyraziste odcienie zieleni przenikają do wnętrz we wszystkich aspektach, od szafek kuchennych po dekoracje i oczywiście wybór farb.

"Wszyscy zapisaliśmy piękne zielone kuchnie i inspirowane ziemią sypialnie na naszych tablicach Pinterest i TikToks w ciągu ostatniego półtora roku, napędzane naszą potrzebę spokoju, odrodzenia i odmłodzenia", Kim Perry, guru kolorów farb Glidden, powiedział. "Teraz, przy odrobinie wysiłku łokcia i farby Glidden, majsterkowicze i procrasti-malarze wszędzie mogą sprawić, że ich społeczne screenshoty staną się rzeczywistością i miejmy nadzieję, że przygotują się na jakieś 'precedensowe' czasy w przyszłości".

Wszyscy zapisaliśmy piękne zielone kuchnie i inspirowane ziemią sypialnie na naszych tablicach Pinterest i TikToks w ciągu ostatniego roku, napędzani naszą potrzebą spokoju, odrodzenia i odmłodzenia.

Dzięki uprzejmości Glidden

Ta jasna, a zarazem kojąca zieleń wnosi do każdej przestrzeni energię, która doskonale uzupełni każdy organiczny wystrój wypełniony roślinami, drewnem i odcieniami ziemi. Guru Glidden zaleca stosowanie koloru Guacamole w swoim domu w sposób "beztroski" - nie ma żadnych ograniczeń co do jego zastosowania.

Dzięki uprzejmości firmy Glidden

Guacamole uzupełnia różne style i przestrzenie, od kuchni w stylu farmhouse z błyszczącymi białymi płytkami, przez minimalistyczne przestrzenie wypełnione blond odcieniami drewna, po luksusowe złote i matowe czarne akcenty w przestrzeniach glamour. Ten ożywczy kolor jest idealny dla każdej uspokajającej przestrzeni, od sypialni po domowe biuro, w którym zawsze przyda się trochę dodatkowej relaksującej energii.

Jedyny kolor, którego potrzebujesz więcej w swoim domu w tym roku